На Львівщині порушили питання імплементації Угоди про асоціацію з ЄС

Сьогодні, 20 квітня, відбулась міжнародна науково-практична конференція «Імплементація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: публічно-правові та приватно-правові аспекти».

В межах конференції порушили питання сучасного стану та перспектив імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС та організовується з нагоди двадцятип’ятиріччя Української асоціації міжнародного права та п’ятнадцятиріччя кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка.

Організаторами заходу є факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Українська асоціація міжнародного права, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У роботі конференції братимуть участь провідні експерти, юристи-міжнародники з усіх регіонів України та країн зарубіжжя.

Довідково:

Угода про асоціацію України з ЄС (повна назва — Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони) — угода між Україною та Європейським Союзом про асоціацію, яка замінює Угоду про партнерство та співробітництво між Європейськими співтовариствами і Україною та дає змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції. Політичну частину угоди було підписано 21 березня 2014 року, економічну частину — 27 червня 2014 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*