На Львівщині порушили проблему використання ГМО в харчових продуктах

На базі Львівського інституту економіки та туризму відбулась дводенна Міжнародна науково-практична конференція. В центрі заходу – проблеми та стан використання генетично модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах.

У вітальному слові до учасників конференції заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко зазначила на необхідності застосування сучасних наукових підходів для досліджень якості та безпечності продуктів харчування.

«Важливо проводити більше інформаційно-роз’яснювальної роботи серед виробників і споживачів про вплив ГМО на здоров’я людини та екологію»,  – наголосила Людмила Гончаренко.

В межах конференції учасники розглянули проблематику використання генно-модифікованих організмів, методи визначення безпечності і якості продовольчої сировини та продуктів харчування.

Участь у заході взяли науковці, викладачі, аспіранти, магістранти, фахівці харчової промисловості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*