На Львівщині понад тисяча виробників експортують свою продукцію закордон

В області 1088 виробників експортують свою продукцію закордон. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У товарній структурі експорту переважають деревообробна (44 %), харчова (15 %) та машинобудівна галузь (11 %). Також значна частка експорту – це хімічна галузь (7 %), металообробка (7%), виробництво меблів (6%).

Найбільшими партнерами Львівщини у експорті залишаються країни Європейського Союзу, зокрема Польща (26,8 % від зовнішньоторгівельного обороту), Німеччина (15,3 %), Чехія (4,9 %). Також ключовими країнами для експорту є Китай (5,2 %), Данія (3,9 %), Словаччина (2,2 %), Угорщина (2%), Італія (2,9 %).

Зазначимо, що торік експорт зріс на 24,3 %, а за 5 місяців 2018 року цей показник становить – 24,6 % відповідно до аналогічного періоду попереднього року.

Додамо, що для популяризації експортного потенціалу Львівщини торік департамент економічної політики розробив каталог в межах якого понад 100 суб’єктів господарювання презентували інформацію про свою діяльність, продукцію та товари, які вони виготовляють.

Нагадаємо, вже завтра, 7 серпня, у Львівській ОДА презентують Службу супроводу експортера.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*