На Львівщині планують збудувати завод з переробки твердих побутових відходів

У п’ятницю, 11 вересня, у Львівській обласній державній адміністрації підписали протокол про наміри щодо будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів на території Львівської області.

Як зазначив під час зустрічі голова ОДА Олег Синютка, сьогодні питання екології та поводження з твердими побутовими відходами є одним із найважливіших в області. “Я добре розумію, що це непростий шлях, – підкреслив Олег Синютка.  –  Ми обов’язково повинні мати доступ до найкращих технологій та довготермінових і дешевих фінансових ресурсів. Я сподіваюся, що наша співпраця буде добрим кроком у цьому напрямку”.

В свою чергу виконавчий директор італійської компанії CED ENGEGNERIA Луїджі Моро сказав, що сьогодні зроблено перший крок для того, щоб Львівщина мала найсучасніший завод з утилізації ТПВ. “Ми є проектною оргнанізацією, яка займається вивченням та розробкою проектів. Після цього ми вибираємо фірми, які можуть запропонувати найкращі технології, – повідомив Луїджі Моро. – Найближчим часом ми  напрацюємо техніко-економічне обгрунтування і подамо на розгляд ОДА”. Окрім того, він розповів, що їх фірма реалізувала кілька проектів з будівництва заводів з переробки сміття в Європі. Такі сучасні заводи, крім утилізації ТПВ, виробляють теплову та електричну енергію.

За словами заступника голови ОДА Ірини Гримак, на сьогодні розглядається кілька варіантів земельних ділянок в області. “Місце, де буде збудований такий завод, має бути зручним у плані логістики збору і вивозу ТПВ. Нам зараз потрібно зрозуміти, якого типу і якої потужності буде завод, – зазначила Ірина Гримак. – На будівництво цього об’єкту ми старатимемося максимально залучати інвестиції з Європейського Союзу”.

Слід зазначити, що будівництво на Львівщині підприємства такого типу дозволить вирішити питання утилізації твердих побутових відходів, зменшення кількості сміттєзвалищ, в тому числі несанкціонованих. А це, безумовно, покращить екологічну ситуацію в області, створить нові робочі місця та забезпечить додаткові надходження до бюджету.

Довідка:
CED ENGEGNERIA S.R.L.В – італійська інженерна компанія з міжнародним п’ятдесятирічним досвідом проектування та будівництві цивільних і промислових підприємств.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*