На Львівщині планують відкрити представництво будівельної компанії

Сьогодні, 21 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із з представниками компанії “Watzenronde”, аби узгодити напрями та способи подальшої співпраці.

У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

У межах зустрічі очільник області ознайомив гостей із інвестиційним кліматом на Львівщині та наголосив на професійності супроводу проектів.

«Підтримка інвесторів, що вкладають ресурси у розвиток Львівщини, – один із пріоритетів нашої роботи. Усі великі проекти, які перебувають на супроводі управління інвестиційної політики, дають змогу відкривати нові підприємства та створювати нові робочі місця. Така компанія як “Watzenronde”, маючи достойне реноме та великий досвід на ринку, буде гідним партнером у розвитку економіки регіону», – зазначив Олег Синютка.

Гості, своєю чергою, поінформували голову Львівської ОДА про специфіку роботи та історію компанії, а також розповіли про плани керівництва щодо розширення діяльності.

«Наша компанія протягом багатьох років успішно співпрацює як з вітчизняними, так і з закордонними замовниками. Львівщина доволі динамічно розвивається, даючи приклад іншим регіонам. Саме тому у наших планах відкрити представництво на Львівщині», – наголосив  директор компанії Євген Трощило.

Під час зустрічі також порушили питання можливого будівництва на території області басейнів та фондосховищ.

Довідково:

Компанія «Ватценроде» протягом багатьох років займає провідні позиції на українському будівельному ринку. Надає послуги у сферах:  проектування, інжиніринг,  будівництво житлових і нежитлових будівель. Найбільші проекти: зерновий термінал у Миколаївському порту та будівництво станції перевантаження зерна у місті Одеса та паркінгу для вантажних авто площею 31’000 м².

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*