На Львівщині планують створити Центр підтримки технології та інновацій

Про це сьогодні, 25 травня, повідомив заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук.

«Головною умовою функціонування центру буде прозорість та співпраця. А ми, як міністерство, надаватимемо методологічну допомогу. Центр підтримки технології та інновацій створять на базі IT step University, після підписання Меомрандуму про співпрацю. Подібні центри відкриватимемо і в інших регіонах», – наголосив Михайло Тітарчук.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині із робочим візитом перебуває заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук.

Заступник міністра прочитає відкриту лекцію для викладачів та студентів Національного університету «Львівська Політехніка» на тему «Інновації, інтелектуальна власність, державно-приватне партнерство» та візьме участь у круглому столі на тему «Створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій».

Також у програмі перебування Михайла Тітарчука у Львові: участь в урочистому відкритті Форуму «Інноваційна Весна» та візит до IT STEP University, де відбудеться підписання Меморандуму про відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (TISC – Technology and Innovation Support Center).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*