На Львівщині планують реалізувати проект із надання допомоги дітям, які опинились у нетипових ситуаціях

Сьогодні, 13 жовтня. у Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч щодо реалізації проекту, який покликаний надавати допомогу дітям, що опинились у нетипових ситуаціях. 

“Метою проекту є надання допомоги дітям та підліткам у стресових ситуаціях та ситуаціях, які загрожують їхньому життю. Ми радо підтримуємо таку ініціативу, адже вважаємо, що діти повинні бути у безпеці. Тому, зі свого боку, будемо активно працювати і всебічно допомагати у його реалізації. Сподіваюся, що спільними зусиллями та налагодженню діалогу та всіх рівнях ми зможемо зберегти найдорожчу цінність – дитячі життя”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відтак, якщо діти загубилися на вулиці, не можуть додзвонитися батькам, їх переслідують  незнайомі люди, їх застали зненацька несприятливі погодні умови, вони  зіткнулися з булінгом чи просто розгубилися  –  можуть звернутися в відповідні пункти допомоги.

Такі пункти будуть промарковані відповідним логотипом із написом: “Територія безпеки. Тут тобі допоможуть!”

За допомогою знака пункти буде легко розпізнати і він буде служити сигналом для кожної дитини.

З метою обізнаності дітей та підлітків про проект,  інформацію планують поширювати через мережу освіти, соцмережі тощо.

“Пунктами допомоги можуть стати аптеки, банки, магазини, кафе, підприємства, тобто всі суб’єкти господарювання, які погодяться брати участь у проекті та розмістять спеціально розроблений знак допомоги дітям та підліткам, тим самим візьмуть на себе таку соціально важливу та відповідальну роль” – додала керівник проекту Ірина Чех.

Ініціатори проекту очікують, що його реалізація забезпечить збільшення рівня безпеки та уваги у місті Львові до дітей.  Приверне увагу до важливості цієї теми у громадах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*