На Львівщині пілотувала інспекційна Кампанія з виявлення незадекларованої праці

У рамках проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу»  в чотирьох областях України – Черкаській, Львівській, Одеській та  Херсонській, пілотувала інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці.

З цією метою, 18 липня 2017 року, в приміщенні Старосамбірського об’єднаного управління ПФУ Львівської області, за адресою: м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62,   буде проведено “День відкритих дверей” з питань проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання.

Працівники управління ознайомлять присутніх з основними принципами Кампанії з подолання незадекларованої праці як для роботодавців, так і для працівників, щодо легалізації трудових відносин.

На заході будуть обговорені питання щодо відповідальності за порушення трудового законодавства, додержання законодавства при оформлені трудових відносин за договорами цивільно-правового характеру, повідомлення в ДФС про прийняття працівника на роботу, та інше.

Шановні громадяни! Дотримання законодавства з боку роботодавця і працівника – є запорукою впевненості в завтрашньому дні. Задекларована праця – є гарантією стабільності кожного громадянина та всієї держави в цілому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*