На Львівщині підсумували результати електронних закупівель у системі Prozorro

З 1 червня розпорядники бюджетних коштів Львівської області розпочали закупівлі через авторизовані електронні майданчики “Prozorro”. За підсумками місяця в онлайн системі вони розмістили 191 електронне оголошення та зекономили близько 20% бюджетних коштів.

Про це розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів у четвер, 14 липня, під час наради за участю голови облдержадміністрації Олега Синютки, керівників районів та міст обласного значення.

Нагадаємо, що йдеться про закупівлю товарів і послуг, вартість яких становить не менше 10 тисяч гривень, та не перевищує 200 тисяч гривень.

За словами Романа Филипіва, із загальної кількості оголошень в електронній системі Prozorro розпорядники бюджетних коштів, які входять у мережу структурних підрозділів облдержадміністрації, розмістили 156 оголошень, а районів та міст області – 35. Станом на сьогодні завершено 42 закупівлі, ще 56 розглянуто і очікується підписання договору. Також 27 пропозицій перебуває на етапі кваліфікації учасників, 14 закупівель відмінено за ініціативою замовника та 46 не відбулося у зв’язку з відсутністю учасників.

“За результатами аукціонів замовникам, котрі брали участь у електронних закупівлях, вдалось зекономити 20% бюджетних коштів, – наголосив керівник департаменту. – Ми бачимо, що динаміка закупівель у системі Prozorro вказує на її ефективність”.

Зазначимо, що за червень замовники планували закупити товарів на суму 262 тис грн, проте в результаті торгів вартість укладених договорів знизилась до 211 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*