На Львівщині підбито підсумки спартакіади серед працівників професійно-технічних навчальних закладів

9c64cb0a7026442e6c2945b7b60d0540

Днями департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбили підсумки Спартакіади серед працівників професійно-технічних навчальних закладів Львівщини, яка тривала з жовтня 2013 року до січня 2014 року.

За перемогу у спартакіаді змагалися понад 370 учасників, які представляли команди 33 навчальних закладів Львівської області. Кожна із команд змагалася у чотирьох видах програми: волейбол, шашки, настільний теніс, бадмінтон.

У змаганнях впевнену перемогу вибороли працівники Турківського професійного ліцею. Другими стали викладачі Золочівського професійного ліцею. Третє місце у змаганнях посіли львів’яни з Ставропігійського професійного ліцею. До п’ятірки кращих увійшли також команди Львівського професійного ліцею залізничного транспорту та Новояворівського професійного ліцею.

Відповідно до спільного наказу від 29 січня 2013 року №01-01/19/5 департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які організували спартакіаду, усі переможці та активні учасники змагань будуть відзначені грамотами та грошовими преміями.

Зазначимо, що першість серед працівників закладів профтехосвіти проводилася з метою розвитку фізичної культури та спорту серед працівників професійно-технічних навчальних закладів, пропаганди здорового способу життя та зміцнення здоров’я педагогічних працівників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*