На Львівщині перезатвердять різницю в тарифах для підприємств теплової енергетики

7

10 лютого заступник голови Львівської облдержадміністрації  Володимир Губицький провів засідання  територіальної комісії паливно-енергетичного комплексу щодо перезатвердження різниці в тарифах на 01 жовтня 2013 року та затвердження оперативної різниці в  тарифах на 01 січня 2014 року для підприємств теплової енергетики області.

Відкриваючи  засідання, Володимир Губицький ознайомив присутніх з Постановою Кабінету Міністрів України та урядовим завданням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України стосовно затвердження різниці в тарифах на 01.01.2014, згідно з якими для Львівської області передбачено 100,5 млн. грн. в т. ч. для теплопостачальних підприємств – 35,2 млн. грн., для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства 65,3 млн. грн.

Своєю чергою,  директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ігор Базарник  наголосив на необхідності затвердження оперативної різниці в  тарифах станом на 1 січня поточного року, оскільки фактичний річний баланс підприємства комунальної теплоенергетики зможуть звести після 25 лютого 2014 року.

Зазначимо, різниця  в тарифах для теплопостачальних підприємств області станом на 1 жовтня 2013 року становить 166,7 млн. грн. Оперативна заборгованість на початок 2014 року  складає 218,5 млн. грн., яка буде затверджена після зведення підприємствами комунальної теплоенергетики річного балансу. Розподіл затвердженої різниці в тарифах відбуватиметься пропорційно до заборгованості за спожитий природний газ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*