На Львівщині перевіряють водойми для відпочинку людей

У Львівській області продовжують перевіряти 43 водні об’єкти, серед яких 24 пляжі та 19 місць спортивного вилову риби. На цей час на 17-ти пляжах проведено водолазне обстеження акваторії.

Такі цифри оприлюднили під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участі заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Підлісного.

Під час засідання також обговорили стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області до літнього сезону у 2015 році, що стартує 1 червня.

“На усіх водних об’єктах, призначених для масового відпочинку людей, має бути організовано робота медичних працівників та за зверненнями власників чи орендарів проводитися обстеження на дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил, – зазначив Юрій Підлісний. – Окрім цього, треба дотримуватися правил безпечної поведінки на воді”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*