На Львівщині перевірять 36 підприємств, які боргують зарплату своїм працівникам

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області отримала згоду на перевірку 36 економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Про це йшлося у понеділок, 7 вересня, під час наради в голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

“Територіальна державна інспекція з питань праці уже розпочала позапланові перевірки щодо дотримання законодавства про оплату праці на 36 економічно активних підприємствах Львівщини, у яких наявна заборгованість з виплати заробітної плати. До перевірки залучатимуть фахівців Головного управління Держпраці у Львівській області”, – сказала начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова.

За її словами, згоду на проведення зазначених перевірок надала Державна інспекція України з питань праці 4 вересня 2015 року.

Довідково:

За оперативною інформацією, станом на 4 вересня 2015 року заборгованість з виплати заробітної плати у Львівській області зафіксовано на 121 підприємстві на загальну суму 82 млн. грн. З них 77 економічно активних підприємств заборгували своїм працівникам 48,2 млн. грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*