На Львівщині перевірено протипожежний стан виборчих дільниць

Органи державної влади та місцевого самоврядування розпочали роботу над матеріально-технічним забезпеченням підготовки і проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федора Алєйнікова, відповідно до статті 73 Закону України “Про місцеві вибори”, органи влади, зокрема, надають приміщення для виборчих комісій і забезпечують охорону цих приміщень.

У зв’язку з цим підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області з 15 серпня до 9 вересня 2015 року здійснили перевірку об’єктів, у яких планується розміщення дільничних виборчих комісій.

За даними перевірки станом на 9 вересня 2015 року встановлено, що 1739 виборчих дільниць повністю забезпечені первинними засобами пожежогасіння, у 2036 шляхи евакуації відповідають нормам та правилам, у 1979 приміщеннях дільничних виборчих комісій електромережі виконані згідно з вимогами правил улаштування електроустановок.

Загалом на Львівщині налічується 2 136 виборчих дільниць.  У дільницях, де виявлено недоліки, їх обіцяють ліквідувати у найкоротші терміни.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*