На Львівщині перебуває міністр аграрної політики та продовольства України

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч із міністром аграрної політики та продовольства України Олексієм Павленком та обговорив низку питань щодо розвитку сільського господарства регіону, лісової галузі, інвестиційних перспектив області.

 

Після зустрічі на території Національного історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар» міністр поклав квіти до пам’ятного меморіалу та вшанував пам’ять героїв, які загинули на Майдані під час Революції Гідності та у зоні проведення АТО.

Нагадуємо, що сьогодні, 31 січня, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко перебуває з робочою поїздкою у Львівській області. Заплановано, що міністр в межах свого візиту ознайомиться з роботою оптового ринку «Шувар» та підприємства «Явірмлин», яке забезпечує виробництво борошна для хлібозаводів області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*