На Львівщині перебуває делегація Республіки Молдова

У Львівській області можуть відкрити Почесне консульство Республіки Молдова. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном у вівторок, 19 квітня.

“Відкриття дипломатичної установи дозволило б краще налагоджувати економічні та культурно-гуманітарні зв’язки між нашими країнами, – зазначив Руслан Болбочан. – Міжрегіональне і транскордонне співробітництво є нашим пріоритетним завданням. Я переконаний, що добросусідські відносини між Україною та Молдовою будуть тільки розвиватися. Окрім того, Західна Україна цікава для молдовських бізнесменів для реалізації їх товарів”.

В свою чергу голова ОДА Олег Синютка подякував за підтримку територіальної цілісності України зі сторони Республіки Молдова. “Ми завжди були близькими та дружніми країнами, – підкреслив Олег Синютка. – Зараз ми обрали євроінтеграційний курс і будемо рухатися у цьому напрямку”.

Окрім того, очільник області висловив зацікавлення налагодити економічні та культурні зв’язки між Львівщиною та Молдовою. “Львівщина славиться своїми санаторно-лікувальними оздоровницями, гірськолижними курортами, туристичними можливостями, – наголосив Олег Синютка. – Також ми можемо розглянути можливість організувати промотур для молдовських журналістів визначними місцями області та запропонувати обмін художніми та мистецькими колективами”.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання лікування та реабілітації українських військовослужбовців, оздоровлення та відпочинку сімей та дітей загиблих воїнів на території Молдови.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*