На Львівщині організують футболгольф-турнір для учасників АТО/ООС

Цієї суботи, 7 вересня 2019 року, з 9.00 до 19.00 Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці із Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій організовує турнір з футболгольфу для учасників АТО/ООС та членів їх сімей (дружина/чоловік та діти).

Футболгольф – це cпортивна гра, в якій окремі учасники або команди змагаються, заганяючи футбольний м’яч в спеціальні лунки ударами ноги, намагаючись пройти відведену дистанцію за мінімальну кількість ударів, та обійти при цьому існуючі перешкоди. У грі необхідно пройти все поле (курс), а це 9 лунок, за мінімальну кількість ударів.

Захід спрямований на організацію спільного сімейного дозвілля учасників АТО/ООС та членів їх родин.

Кількість місць обмежена. З собою мати: посвідчення УБД та паспорт для дружини/чоловіка.

Майданчик для гри розташований на спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у с. Наварія Пустомитівського району Львівської області (вул. Берегова, 7). Контактна інформація у організаторів заходу Босого Андрія (моб. 097-1434827) та Ігнатовича Анатолія (тел. 032-2760589).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*