На Львівщині організували семінар щодо розвитку біоекономіки області

Сьогодні, 21 червня, у Національному лісотехнічному університеті України відбувся перший семінар  «Стратегія розвитку біоекономіки Львівської області . Метою такої ініціативи є розробка регіональної стратегії розвитку біоекономіки із залученням зацікавлених представників влади, бізнесу та науки.

Привітав учасників семінару заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

«У моєму розумінні, для того, аби жити так, як живуть у європейських країнах, потрібно вміти і знати, як переробляти усе. Замкнений цикл виробництва – це не лише виготовлення – від сировини до готової продукції, але й переробка відходів.  Нам сьогодні потрібно бути модераторами, провайдерами ідеї біоекономіки. У першу чергу, цю ідею потрібно пропонувати суспільству, і на за садах біоекономіки, модернізувати нашу економіку», – наголосив Роман Филипів.

За словами організаторів, семінар має на меті сформулювати загальне бачення майбутнього розвитку біоекономіки Львівської області, як найбільш перспективного напряму національного прогресу в реаліях XXI століття.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*