На Львівщині обирають Галицьку панянку

Сьогодні, 25 вересня, у Львівському палаці мистецтв стартував конкурс «Галицька панянка». Організатори заходу – ГО ЛОО УТОС.

«Зі сторони може здатися, що такий конкурс не є характерним для такої організації, як наша. На мій погляд, він якраз навпаки дуже органічно і природно вплітається в ряди тих заходів, які наша організація проводить. Цим заходом ми хочемо показати всім, що ми є, ми серед вас і ми такі, як ви. Ми – гарні, талановиті, спортивні, чудові. Це все ми. Інколи дійсно нам потрібна більша підтримка і допомога, доступне інклюзивне середовище, але ми хочемо виходити і показувати свої таланти», – зазначила голова ГО ЛОО УТОС  Любов Кукуруза.

Серед членів журі конкурсу – директор департаменту з питань соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк.

«Дякую керівнику організації Любові Кукурузі за прекрасні ідеї. А дівчатам-учасницям хочу сказати, що ваша участь у конкурсі – це вже велика перемога, та бажаю ще чимало перемог у подальшому житті, адже найбільші і найкращі звершення ще чекають вас попереду»,-  зазначила Наталія Кузяк.

Змагаються за статус Галицької панянки – 10 учасниць, які є членами ГО ЛОО УТОС. Серед конкурсів змагання – конкурс талантів та дефіле у вишиванках.

Наприкінці заходу журі обере Галицьку панянку та міс глядацьких симпатій.

Зазначимо, що конкурс Галицька панянка відбувається вже вдруге.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*