На Львівщині обрали нового керівника Асоціації сільських рад

У Львівській облдержадміністрації сьогодні, 18 грудня, обрали нового голову Регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Ним став сільський голова Нововитківської сільради Радехівського району Роман Гладій.

Новообраного керівника обласного відділення привітав й голова Львівської ОДА Олег Синютка. “Асоціація має бути свого роду посередником, – звернувся до учасників засідання керманич області. – Чим ви будете принциповішими та активнішими, тим кращих результатів ми досягнемо. Ваші ініціативи повинні бути спрямовані на лобіювання інтересів Львівщини. Особливо там, де є питання нашого регіону, ми маємо бути об’єднані і разом”.

Голова ОДА також повідомив, що зустрічатиметься з головами сільських та селищних рад щоквартально для обговорення важливих питань, серед яких децентралізації, бюджет, міжнародна технічна допомога та інші.

Зазначимо, що під час засідання Львівського регіонального відділення учасники обговорили план роботи на наступний рік, а також заслухали звіт про роботу попереднього керівника.

Довідка:

25 жовтня 2015 року у Львівській області 679 місцевих рад брали участь у виборах, станом на 16 листопада обрано 679 голів місцевих рад, з них 265 – вперше, 205 – на другу каденцію, 117 – втретє, 92 – переобрано на четверту і більше каденцій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*