На Львівщині обрали дороги, які ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету

У Львівській області вже остаточно визначили перелік доріг, котрі цього року відремонтують за кошти обласного бюджету. Відповідний список автомобільних трас, який сформувала облдержадміністрація, у п’ятницю, 15 квітня, погодила профільна комісія обласної ради.

Як розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, на ремонт доріг загального користування з обласного бюджету виділили 163,8 млн грн.

Загалом цьогоріч на ремонт автомобільних трас в обласному бюджеті передбачено 282,5 млн грн. “З цих грошей 100 мільйонів гривень піде на ремонт доріг комунальної власності, які ми поділили між усіма районами – по 5 млн грн. Вони вже самостійно вирішуватимуть, котрі напрямки ремонтуватимуть”, – зазначила Ірина Гримак.

Вона також додала, що із загальної суми, передбаченої в обласному бюджеті, ще 5 млн грн піде на освітлення пішохідних переходів у районах і 13,7 млн грн залишиться у резервному фонді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*