На Львівщині новорічні ялинки продаватимуть у спеціально визначених місцях

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський 12 листопада підписав розпорядження про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2015 року.

У розпорядженні, зокрема, рекомендовано лісовим господарствам області та районним державним організаціям до 15 грудня 2014 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст для реалізації новорічних ялинок.

Також заготівлю ялинок здійснювати на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування та оздоровлення лісів.

Відпуск новорічних ялинок проводити з обов’язковим маркуванням пластиковими бірками із штрих-кодом.

Окрім того, керівник області доручив утворити штаби для організації та проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, екологічних інспекцій.

Із представників вищезгаданих організацій утворити рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*