На Львівщині навчатимуть сільськогосподарських дорадників і експертів -дорадників

Відповідно до Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 липня 2017 року №368 «Про затвердження складу регіональних кваліфікаційних комісій, переліку регіональних координаторів та складу апеляційної комісії у сфері сільськогосподарської дорадчої діяльності» на базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету проводитимуть підготовку сільськогосподарських дорадників і експертів-дорадників.

Навчання відбуватимуться з 20.11.2017 року по 01.12.2017 року. Після проведення навчання відбудеться складання іспитів та видача кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарських дорадників/експертів-дорадників.

Навчання відбуватиметься на платній основі. За детальною інформацією просимо звертатися за телефоном (032)2-242-301, контактна особа –  Міколяш Марія Ярославівна.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*