На Львівщині навчали новим методикам роботи з кривдниками, які вчиняють домашнє насильство

Благодійна організація «Фонд «Горіховий дім» та ГО «Осоння» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації провели консультаційний тренінг з питань роботи з кривдниками та особами, схильними до вчинення домашнього насильства.

«Подібні тренінги засновані на базі комплексної програми корекційної роботи з людьми, які вчиняють насильство та схильні до агресивної поведінки. Ця програма працює на теренах Львівщини з листопада 2019 року, відколи департамент соціального захисту населення облдержадміністрації закупив соціальну послугу із проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство. До слова, Львівщина – єдина область, яка другий рік поспіль закуповує цю соцпослугу», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

У заході взяли участь спеціалісти, відповідальні за реалізацію заходів із запобігання та протидії домашньому насильству на місцях, представники Центру «Жіночі перспективи», Головного управління Нацполіції у Львівській області та Патрульної поліції.

Говорили про проблеми, які виникають у роботі з особами, схильними до вчинення домашнього насильства, про діяльність в цьому напрямку соціальних служб та поліції на місцях, про програми для кривдників, їх подальше працевлаштування.

Крім того, йшлося про те, що постраждалим від дій кривдника потрібна довготривала психологічна підтримка.

Довідково:

Проєкт «Тренінг «Впровадження програм для кривдників» Благодійної організації «Фонд «Горіховий дім» є одним з переможців конкурсу з визначення проєктів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*