На Львівщині налічується близько 500 несанкціонованих сміттєзвалищ

images

У Львівській області накопичено майже 200 млн тонн побутових відходів, з них щорічно утворюється майже 1 млн відходів, – про це повідомила заступник директора  департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ганна Башта під час прес-конференції щодо проблем несанкціонованих сміттєзвалищ та забруднення поверхневих вод на території Львівської області.

Ганна Башта зазначила, що згідно з  моніторингом, проведеним департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації, орієнтовно із 671 сміттєзвалища області 500 є несанкціонованими і стихійними та  займають площу майже 600 га: «Звичайно, це все негативно впливає на довкілля –на поверхневі, грунтові та підземні  води,  а головне  – на здоров’я людей», – підкреслила  Г. Башта.

Вона також розповіла, що існуюче законодавство зобов’язує всі промислові підприємства обов’язково переробляти вторинні відходи, такі як  картон, пластик, скло, склотара. Відтак, в дозвільних документах департамент екології та природних ресурсів ОДА зобов’язує підприємців укладати угоди з іншими підприємствами на використання своєї сировини: «Таким чином, укладаючи угоди і здійснюючи цей забір, зменшується потрапляння відходів на сміттєзвалища».

Однак, за її словами, невирішеною на сьогодні залишається проблема забруднення і засмічення прилеглих територій до автодоріг, лісів, парків та скверів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*