«На Львівщині ми спостерігаємо позитивні зрушення в різних сферах», – Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг

Сьогодні, 25 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом. Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Очільник області наголосив на важливості спільної позиції усього європейського співтовариства на події в Україні та висловив вдячність за роботу місії в межах країни.

«Європейське співтовариство має розуміти, що ми воюємо не лише за свою територію, а й за європейські цінності. І у цій боротьбі Україна платить надзвичайно високу ціну. Тож спільна з усім цивілізованим світом позиція має бути сигналом для агресора, що Україна не сама. Окрім того, дуже важливо, що спостережна місія, а отже і всі держави-учасниці розуміють: на Львівщині жодної ворожнечі, ані на національному підґрунті, ані на якомусь іншому, не існує», – наголосив Олег Синютка.

Александр Хуг наголосив на наявності стабільної та безпечної ситуації в межах Львівської області та відзначив високий професіоналізм і оперативність місцевої влади у забезпеченні безпеки в регіоні.

«Приємно відзначити, що на Львівщині ми спостерігаємо позитивні зрушення в різних сферах, в тому числі економіці. Нашу присутність в регіоні ви можете розглядати як допомогу в кожній ситуації. Спостерігачі у Львівській області доводять до відома усіх держав-учасниць позитивні звіти з вашого регіону», – зазначив Александр Хуг.

В межах зустрічі сторони порушили питання реінтеграції ветеранів АТО, надання житла внутрішньо переміщеним особам, а також інформаційної безпеки України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*