На Львівщині майже 8 тисяч вакантних посад

За статистичними даними станом на 01.06.2018 року за сприяння обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 14,6 тисяч безробітних, з яких більшість – 57% – жінки. За віком найчисельнішою була група безробітних «45+» (38%), на відсоток меншою – молодь до 35 років, а чверть складали особи віком від 35 до 45 років.

Більшість клієнтів ЦЗ – 60% – свого часу отримали дипломи вищих навчальних закладів, 30%  здобули професійно-технічну, а 10% – загальну середню освіту. За професійними групами серед безробітних переважали законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери (18,9%), 15,8% складали робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин, 14,4% – працівники сфери торгівлі та послуг, 13,4% – професіонали, 12,5% – фахівці, 9,1% – кваліфіковані робітники з інструментом, 8,2% – представники найпростіших професій, 6,5% – технічні службовці, 1,3% – валіфіковані робітники сільського господарства.

Найбільше нинішніх безробітних раніше працювали в сфері торгівлі та ремонту – 17%, установах державного управління, оборони, бов’язкового соціального страхування – 16%, на заводах переробної промисловості – 14%, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 5%. Частка жителів міст у складі робочої сили, що не була зайнята трудовою діяльністю, становила 59%.

Чверть безробітних – клієнти Львівського міського центру зайнятості, ще 21% – жителі Самбірського, Старосамбірського, Золочівського та Жидачівського районів. Станом на 01.06.2018 року у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 7,9 тис. пропозицій працевлаштування, відтак на одну вакансію в області в середньому претендували 2 безробітних (торік – 3).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*