На Львівщині дискутуватимуть про проект Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства

30 жовтня 2017 року у Львові відбудеться круглий стіл для обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства у рамках проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства», що реалізовується координатором проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України.

Такі круглі столи відбуваються в обласних центрах України із залученням представників відповідних органів влади та експертів від організацій громадянського суспільства, а також за участі експертів ОБСЄ з робочої групи проекту, яка розробляла проект Закону.

Питання, які обговорюватимуть:

– мета і принципи, завдання і напрями діяльності Національного Фонду,

– склад і порядок формування органів управління Фонду,

– механізми участі громадянського суспільства в управлінні, джерела фінансування,

– звітність про діяльність Національного Фонду.

До участі запрошують представники з Львівської, Закарпатської, Волинської та Рівненської областей.

Подати заявку на реєстрацію на тренінг потрібно заповнивши електронну анкету до 25 жовтня 2017 року.

Інформацію щодо місця проведення регіональних круглих столів, а також підтвердження реєстрації буде надано додатково на наступний день після відповідного дедлайну подачі заявок. Координатор проектів ОБСЄ в Україні забезпечує учасникам заходів харчування впродовж заходу та покриває усі транспортні витрати.

Контактна особа: Катерина Роговська, асистент проектів відділу Розвитку громадянського суспільства в Україні, 063 313 08 82, kateryna.rogovska@osce.org

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*