На Львівщині доопрацьовано проектну пропозицію реформування системи охорони здоров’я, що реалізується за рахунок позики Світового банку

imagesНаприкінці липня на теренах Львівщини з робочим візитом перебувала група фахівців Світового банку. Головна мета візиту – здійснення подальших кроків у реалізації спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я з реформування системи охорони здоров’я у Львівській області.

На думку фахівців Світового банку, інформаційний і структурний ресурс онкологічної служби на Львівщині найбільш сприятливий для впровадження нових принципів превентивної медицини та підвищення ефективності роботи.

Члени робочої групи дали позитивну оцінку процесу підготовки проекту до його реалізації у 2014 році. З львівськими медиками було досягнуто домовленості, що остаточна редакція проекту має бути узгоджена в жовтні цього року.

Днями фахівці Львівського державного регіонального лікувально-діагностичного онкоцентру представили на погодження директору Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ростиславу Ступницькому проектну пропозицію «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій на Львівщині в умовах реформування системи охорони здоров’я України» за рахунок інвестиційної позики Світового банку.

У проектній пропозиції проаналізована ситуація з онкологічними захворюваннями у Львівській області, результати цитологічного скринінгу, висвітлені ефективні методики лікування раку, викладені основи онкопревенції, дана оцінка ефективності проекту за індикаторами.

Після погодження проектних пропозицій у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА вони будуть передані на затвердження голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука.

Довідка: Обсяг фінансової підтримки (інвестицій) в рамках співробітництва зі Світовим банком для втілення цього проекту на Львівщині склав 4 млн. USD.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*