На Львівщині додатково виділили 6,9 мільйона гривень для 140 мікропроектів

У четвер, 7 травня, відбулося засідання Конкурсної ради з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Учасники засідання розділили 6,9 мільйона гривень, які додатково передбачено цьогоріч на співфінансування 140 мікропроектів місцевого розвитку.

“‘Кошти розподілено таким чином: на реалізацію 116 мікропроектів за напрямом “Освіта” піде 5,6 мільйона гривень, 0,8 мільйона виділено на мікропроекти “Народні доми” (їх буде 15). Ще півмільйона гривень скеровано на 9 мікропроектів “Інші пріоритети”, – розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Нагадаємо, що у березні цього року Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку уже затвердила розподіл 10 млн. грн., передбачених на співфінансування мікропроектів, поданих громадами Львівщини. Відповідно, з обласного бюджету на проекти з енергозбереження в освітній галузі виділено 4,5 млн. грн, на народні доми – 2 млн. грн. та 3,5 млн. грн. – на інші пріоритети (вуличне освітлення, дитячі майданчики, благоустрій тощо).

Враховуючи значну кількість мікропроектів, поданих на конкурс, за рахунок зменшення резервного фонду обласного бюджету збільшено суму коштів на фінансування Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012 – 2015 роки на 6,9 млн. грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*