На Львівщині дітей навчали правилам дорожнього руху

Сьогодні, 23 травня, на Львівщині стартувала Всеукраїнська акція «Свідомі пішоходи». Для дітей із трьох ОТГ та Жовківського району організували навчально-практичні заняття в групах з домедичної допомоги, особистої безпеки, правил дорожнього руху. 

«Ми починаємо традиційну акцію «Свідомі пішоходи», аби навчати дітей дотримуватись правил дорожнього руху та домедичної допомоги. Разом із нашими партнерами в межах цієї акції відпрацьовуватимемо навчання для дітей із районів області. Це дозволить вийти на кращу статистику в частині дорожньо-транспортних пригод та травматизму на дорозі», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

Ініціативу департаменту дорожнього господарства підтримали також у департаменті освіти та науки тав управлінні патрульної поліції.

«Акція присвячена тижню безпеки дорожнього руху. Зараз, коли закінчується навчальний рік, нагади і навчити дітей безпечного поводження на дорозі особливо важливо, адже дітлахи із області приїжджатимуть до Львова, де рух транспорту значно жвавіший. Наше завдання проінформувати та роз’яснити дітям як поводитись на дорозі», – зазначила начальник відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції у Львівської області Тетяна Капись.

В межах акції дітей навчали правильно переходити дорогу на регульованих та нерегульованих перехрестях, як поводитись у кризових ситуація, у кого просити допомоги на вулиці та як надати першу допомогу постраждалим.

«Наш проект має на меті об’єднати зусилля органів влади, громадськості, педагогів та поліції, щоб поліпшити стан безпеки дорожнього руху. Держава робить багато кроків, аби підвищити безпеку руху, і кожен з нас мусить бути відповідальним за власну безпеку і дотримуватися правил дорожнього руху», – наголосила керівник громадської організації «Громадський комітет транспортної безпеки» Світлана Снігур.

Акція також відбудеться у Черкаській та Дніпропетровська області, а у Львівській області такі навчання організовуватимуть щокварталу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*