На Львівщині депутати ВРУ та Сейму Польщі обговорюватимуть туристично-інвестиційну привабливість України

З 21 по 23 травня у місті-курорті Трускавець  відбуватиметься виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за участі депутатів Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.

“Учасники засідання ознайомляться з проектами розвитку туристичної привабливості Карпатського регіону. Це хороша можливість презентувати область на всеукраїнському та міжнародному рівні. Відтак це дозволить залучити додаткові інвестиції та відкрити нові можливості для  співпраці між Львівщиною та Польщею”, – зазначив Роман Теребенець.

За його словами, участь у конференції візьмуть народні депутати України, працівники секретаріату Комітету та представники центральних органів виконавчої влади. Основною темою для обговорення будуть “Шляхи співробітництва України та Польщі щодо формування туристичної інвестиційної привабливості України”.

Крім того, впродовж трьох днів роботи Комітету на Львівщині, гостей ознайомлять з інфраструктурою Трускавця, Східниці, Славська та Волосянки, покажуть відпочинкові, готельно-ресторанні та санітарно-курортні комплекси з родовищами мінеральних вод. Також програма передбачає огляд проекту об’єднання спільною дорогою гірських курортів Львівщини та Закарпаття, ознайомлення з проектами розвитку велотрас та  веловагонів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*