На Львівщині День матері відзначили святковим концертом

У неділю, 14 травня, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері. Перед його початком у холі театру діти дарували вітальні листівки, виготовлені власноруч.

У вступному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що День матері – є зворушливим для кожного з нас, адже мама – це та людина, з якою вперше знайомишся в цьому світі. «Мама завжди з тобою: у день смутку і в хвилини радості, до мами звертаєшся за порадою, інколи від мами чуєш гостре слово», – додав він.

Ростислав Замлинський зауважив, що сьогодні в нашому суспільстві є особливі матері – матері Героїв. «Матері Героїв Небесної Сотні, матері воїнів АТО, які зупинили російського ворога далеко звідси, щоб у нас сьогодні був мир», – сказав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації і вклонився матерям.

Цього дня з привітаннями для жінок виступили ансамбль пісні і танцю «Писанка», ансамбль «Серакувіце» (Польща), заслужений ансамбль танцю «Юність», гурт «ФрешКаверБенд», сольні виконавці. Крім того, свою творчість дарували переможці щорічного обласного конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*