На Львівщині четверо дітей-сиріт отримали власне житло

DSC_7044

13 жовтня т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський урочисто вручив Державні акти на право власності будинком та землею чотирьом дітям-сиротам в с. Унів Перемишлянського району. Придбати будинок для дітей вдалося завдяки реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013 – 2015 роки.

«Ми об’єднали зусилля та віднаходимо кошти у бюджетах області, районів, сіл. Завдяки цій програмі минулого року було забезпечено житлом 24 дітей-сиріт. У цьому році ще 20 дітей матимуть власне помешкання», – підкреслив т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.

За словами керівника області, придбати житло вдалося завдяки тісній співпраці облдержадміністрації, обласної ради, служби у справах дітей, районної влади.

“Хочу підкреслити, що тут залучені не державні, а кошти області. Минулого року в межах реалізації даної програми з обласного бюджету було виділено 600 тисяч гривень, а цього року заплановано освоїти ще 700 тисяч”, – повідомив очільник області.

Мати у сім’ї Дмитрівих померла кілька років тому. Найменшому з дітей було тоді трохи більше року, а старшій Олі – 18. Саме їй довелось стати для молодших братика та сестричок і мамою, і опікуном. Сьогодні мрії дітей мати власний дім збулися.

 «Ми сподіваємось, що ваш дім буде завжди наповнений любов’ю, Божою Ласкою та добром», – сказав Юрій Турянський.

Довідка: 

На Львівщині функціонує Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013 – 2015 роки.

В рамках її реалізації у 2013 році вдалось забезпечити житлом 24 дітей. Для цього з обласного бюджету виділено 600 тис. грн. на придбання (реконструкцію) 3 квартир та 4 будинків.

У 2014 роців обласному бюджеті передбачено 700,0 тис. грн. Завдяки цьому близько 20 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа зможуть отримати своє помешкання. Закупівля житла відбудеться на території Пустомитівського, Турківського, Перемишлянського та Дрогобицького районів.

Загалом, житла потребують 159 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку, з них 122 – це діти до 16 років, 37 – від 16 до 18 років.

Реєстрації на квартирний облік також потребують 117 осіб, з них 99 – це діти до 16 років, 18 – від 16 до 18 років.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*