На Львівщині буде десять міжнародних пунктів пропуску через державний кордон України

27e3b811-512b-427f-985f-58ed63d700de.file

Сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Лев Захарчишин розповів про реалізацію в області євроінтеграційних прагнень Президента України.

Зокрема він зазначив, що Львівська область, яка має найбільшу протяжність кордону з ЄС та в якій проходять європейські транспортні шляхи, має традиційно європейську орієнтацію. Саме тому Президент України на Львівщину покладає важливу місію бути локомотивом для зближення з Європою.

«Сьогодні завдання Львівської облдержадміністрації – створити передумови для підвищення кваліфікації та навчання державних службовців. Важливим є знання іноземних мов, які необхідні для роботи з ЄС, а також європейських інституцій та їхніх завдань. Людський капітал – це найважливіше на сьогодні», – завважив Лев Захарчишин.

Окрім цього, Лев Захарчишин поінформував про плани Львівщини на найближчі роки щодо реалізації євроінтеграційних процесів. Зокрема, він повідомив, що в області є 4 діючі міжнародні пункти пропуску, а за кілька років їх кількість планують збільшити до 10.

«В кінці цього року відкриють пункт пропуску Грушів-Будомєж, а в наступному році заплановано відкрити Угринів-Довгобичів. Через кілька років буде відкриття пункту пропуску в Старосамбірському районі. Ці пункти пропуску не передбачають переїзд важковантажного транспорту, вони спрямовані на туризм та культурні огляди. – зазначив в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА, – Ми також ведемо активні переговори із нашими польськими колегами щодо відкриття нових пунктів пропуску в Сокальському, Турківському та Старосамбірському районах»,- додав він.

За словами Л. Захарчишина, триває робота над проектом створення залізничного сполучення Львів-Варшава на одній колії без пересадок, задля зручності пасажирів. Також розглядається перспектива перетворення аеропорту «Львів» на потужний транспортний вузол.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*