На Львівщині 226 тисяч сімей уже отримують житлову субсидію

Станом на сьогодні отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг 226 тисяч сімей. Прогнозується, що кількість одержувачів субсидій у листопаді зросте до 287 тисяч. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

“Середній розмір призначеної субсидії у жовтні становить 202 гривні, – зазначив Василь Мартиняк. – Середньомісячний дохід на одну особу в домогосподарстві, яким призначено субсидію, не перевищує 1 208 гривень”.

За словами Василя Мартиняка, лідирують за кількістю оформлених субсидій Дрогобицький, Пустомитівський, Перемишлянський, Яворівський райони Львівщини та місто Трускавець.

Він також запевнив, що органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг всім, хто її потребує.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*