На Львівщині 158 тимчасово переміщених осіб знайшли роботу

Станом на 17 листопада цього року спеціалісти центрів зайнятості Львівщини проводили роботу з 4741 громадянином працездатного віку, що приїхали до області з АР Крим, м. Севастополя та південно-східних областей України.

За допомогою телефонного зв’язку було з’ясовано їхні наміри щодо поновлення трудової діяльності, а також поінформовано про наявні вакансії на місцевому ринку праці, послуги служби зайнятості тощо.

Як зізналися 3768 приїжджих, вони не потребують допомоги у пошуку роботи (594 – ті, що не припинили трудової діяльності, приватні підприємці), 184 працевлаштувалися самостійно, 1335 не готові працювати у зв’язку з необхідністю доглядати за дітьми, хворими й т. д., а 225 − через відсутність документів. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

Упродовж березня-листопада цього року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 999 вимушених переселенців. Із них 158 уже працюють, одна особа започаткувала підприємницьку діяльність, 17 − взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 21 − отримали скерування на професійне навчання.

Аби прибулі на Львівщину скористалися державною фінансовою підтримкою, фахівці центрів зайнятості інформують їх про законодавчі новації як у телефонному режимі, так і під час надання індивідуальних та групових послуг.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*