На Львівщині 10 травня стартує Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї

У нашій державі щороку у травні відзначають Всеукраїнський тиждень планування сім’ї. Його метою є поліпшити поінформованість населення, пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.

Заходи Тижня спрямовані на взаємодію медичної громадськості та ЗМІ для обговорення актуальних питань в охороні репродуктивного здоров’я, значимості збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя.

“Планування народження дітей стосується кожної родини, адже здоров’я майбутніх поколінь залежить від здоров’я батьків. Тому кожна особа має всі можливості визначити стан свого соматичного та репродуктивного здоров’я. Заклади охорони здоров’я Львівщини забезпечують безкоштовне обстеження пар, що вступають у шлюб, у відповідності до передбаченого державою переліку спеціалістів”, – розповіла головний експерт департаменту охорони здоров’я з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї Львівської обласної державної адміністрації Зеновія Івасівка.

Координатором з цього напрямку роботи в області є КЗ ЛОР “Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення”, який очолює службу планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я населення Львівської області.

Служба має 26 кабінетів планування сім’ї, що розташовані у центральних районних лікарнях, Центрі планування сім’ї та кабінетах планування сім’ї в медичних установах Львова, Дрогобича, Стрия.

Завдяки роботі служби планування сім’ї в межах державної програми “Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року” Львівська область має одні з найнижчих показників поширення абортів серед інших областей України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*