На конкурси у галузі культури цьогоріч подали рекордну кількість заявок – понад 800

Днями департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА завершив прийом проектів на 12 конкурсів у галузі культури у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки. Працівники сфери культури та громадськості подали загалом 832 заявки.

Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, заявки подали на такі конкурси:

1. Конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори (Польща, Словаччина, Угорщина), транскордонна співпраця: 66 заявок.

2. Конкурс на кращі народні доми області для забезпечення їх глядацькими кріслами, одягом для сцени, сценічним освітленням: 223 заявки.

3. Конкурс серед колективів художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів: 104 заявки.

4. Конкурс на кращі бібліотеки області для надання їм фінансової підтримки на придбання комп’ютерного обладнання, сучасних технічних засобів: 150 заявок.

5. Конкурс на створення нових, сучасних музейних проектів: 24 заявки.

6. Конкурс на кращі музеї області для забезпечення їх сучасними технічними засобами: 28 заявок.

7. Конкурс на кращі мистецькі школи області для надання їм фінансової підтримки на придбання музичних інструментів: 62 заявки

8. Конкурс на кращі мистецькі школи області для надання їм фінансової підтримки для забезпечення їх комп’ютерами та іншими сучасними технічними засобами: 46 заявок.

9. Конкурс оперного співу серед молодих виконавців ім. Василя Сліпака: триває прийом документів.

10. Конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини: 90 заявок.

11. Конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини: 17 заявок.

12. Конкурс проектів серед національних товариств Львівщини: 22 заявки.

Заявки найближчим часом розгляне спеціальна комісія. Результати оприлюднять згодом на сайті ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*