На конкурс з підтримки регіонального кінематографу митці подали 24 проекти

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області завершив прийом пропозицій на конкурс з підтримки регіонального кінематографу.

“Цей конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіонального кіно, – зазначила в.о. директора департаменту Марія Вагіла. – Кінематографія – важлива складова української культури. Саме українське кіномистецтво відіграє помітну роль у збереженні національної самобутності, формуванні духовних та естетичних цінностей суспільства”.

Конкурс складається з двох етапів. На першому етапі, власне, приймались заявки від учасників, а на другому – конкурсна комісія, у складі представників депутатського корпусу ЛОР, представників громадськості та органів виконавчої влади, мистецтвознавців, кінокритиків, розглянуть проекти.

Загалом на конкурс громадські організації, приватні особи та кіно- теле- студії подали 24 пропозиції(https://drive.google.com/file/d/0B2YtimF32WeKUjNfS0U4OFJRVGc/view?usp=sharing ).

Перевагу надаватимуть актуальним та фінансово виваженим історико-патріотичним кінопроектам. Фільми-переможці транслюватимуть на регіональних телевізійних каналах. Також  розглядається питання про покази в місцевих кінотеатрах та на спеціальних кіномайданчиках.

Загальна сума, закладена у 2016 році на підтримку регіонального кінематографу, складає 500 тис грн.  Планується, що конкурс стане щорічним, а сума фінансування значно зросте.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*