На конкурс молодіжних проектів подали більше сотні конкурсних пропозицій

24 лютого завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів, організатором якого є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Загалом подали 105 конкурсних пропозицій від 55 молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю.

Найбільше пропозицій подали у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді – 41 заявка; 19 пропозицій у напрямку здорового та безпечного способу життя; 20 – у сфері неформальної освіти; 21 проект щодо утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції та 4 – у сфері забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.

На першому засіданні конкурсної комісії буде прийнято рішення щодо участі у другому етапі конкурсу – відкритому захисті, де представники інститутів громадянського суспільства презентуватимуть подані проекти.

Нагадаємо, що обсяг фінансової підтримки одного проекту від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА становитиме до 40 тисяч гривень, що становить не більше 75% загальної вартості кошторису. Решту 25% має забезпечити організація, що подала заявку.

Результати конкурсу оголосять в термін до 15 березня 2018 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*