На комісії з питань культури розглянули плани на 2020 рік

Під час нинішнього засідання обласної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації розглянули низку питань щодо планів на наступний рік та функціонування закладів культури в області.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко поінформував голову та членів комісії про стан реалізації заходів та рівень проплати кошторисів.

«Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації розпочинає підготовку над формуванням напрямів використання коштів. Варто консолідувати зусилля облдержадміністрації та комісію обласної ради щодо завершення фінансового року в галузі культури та напрацюванні планів на наступний рік», – зазначив Іван Собко.

Зокрема, комісія обговорила проєкт рішення «Про проголошення 2020 року Роком митрополита Андрея Шептицького», ймовірність змін до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2020 рік, виділення коштів для реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення – дерев’яної церкви Воскресіння Господнього в с. Поляни Золочівського району та інші питання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*