На колінах стою перед Вами, Сповідаю жалобу сумну     

 

?????????? 27 листопада у Завадівському НВК Турківського району проведена тематична лінійка  «На колінах стою перед Вами, Сповідаю жалобу сумну» приурочена Дню пам’яті  жертв голодоморів, яку підготували учні 7 класу та педагог-організатор Журавчик О.М.

Метою проведеного заходу було вшанувати пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Під час проведення лінійки було використано і мультимедійне устаткування, на якому були висвітлені тематичні слайди та  демонстрували для дітей документальний фільм. На вшанування світлої пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. була оголошена хвилина скорботи та запалені свічки пам’яті.

Учні знову змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки .

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*