На Колегії заслухано питання виконання програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2017 року

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Курус  Т.М. «Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2017 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що особливу увагу слід звернути на виконання прогнозних соціально-економічних показників 2017 року, зокрема на стабілізацію роботи підприємств, недопущення вивільнення працівників, забезпечення прибутковості підприємств. Важливим аспектом є  недопущення заборгованості  з виплати заробітної плати та вжиття заходів з підвищення рівня заробітної плати на підприємствах району, які нараховують середню заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше встановленого законодавством розміру.

Колегія також звернула увагу замовників виконання будівельних робіт на здійснення постійного контролю за якістю виконання робіт у 2017 році на об`єктах де проводиться капітальний ремонт.

Слід звернути особливу увагу на проведення заходів з енергозбереження в бюджетних установах.

Звіт щодо виконання

Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району за І півріччя 2017 року

 

Промисловість

За січень-червень  2017 року реалізовано промислової продукції на суму 7562,8 тис. грн. , зокрема:

Явірська ГЕС  – 2435,37 тис.грн.

Явірський цех ДП «Турківське лісове господарство»- 1790,9тис.грн.

Редакція «Бойківщина» – 266,4 тис.грн.

До переліку, які обліковуються статистикою входять  3 підприємства, зокрема: Явірський цех ДП «Турківське лісове господарство», ТзОВ «Явірська ГЕС», редакція газети «Бойківщина». ТзОВ «Гефест+» та «Палетсервіс» в березні припинили господарську діяльність.

Перспективу збільшення обсягу промислової продукції передбачаємо у впровадженні інвестиційного проекту  у галузі вітрової енергетики (будівництво вітрових електростанцій ) на території району та введенні в дію підприємства з виробництва паливних брикетів ТзОВ «Сімугер» та ТзОВ «Талант бізнес груп».

В рамках реалізації заходів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області  – один підприємець пройшов конкурс інвестиційних проектів на відшкодування відсотків по кредиту для закупівлі нового обладнання в сфері деревообробки (Спурза Ігор Ярославович).

Сільське господарство

Сільськогосподарське виробництво в районі зосереджено в особистих селянських господарствах

Станом на 01.07.2017 року  в індивідуальних селянських господарствах налічувалося 23,6 тис. голів ВРХ в т .ч. 14,9 тис. голів корів.

Виробництво молока за січень-червень  2017 року склало 24,2 тис.тонн, або 100,4% до минулого року, м’яса – 2,615 тис.тонн або 100,2%., яєць – 5,20млн.шт або 101,0% до минулого року.

Перспективу збільшення обсягу сільськогосподарської продукції передбачаємо у здійсненні переробки молока на новозбудованому молокопереробному цеху  в с.В.Гусне потужністю 5 тонн.

Капітальне будівництво та інвестиційна діяльність

В рамках реалізації обласної програми мікропроектів передбачено фінансування  в сумі 4637,775 тис.грн., в т.ч. з обласного бюджету – 2308,988 тис.грн. на 17 об`єктів:

  • на 6 об’єктах роботи завершено
  • по мікропроекту «Придбання апарату ультразвукової діагностики для Боринської комунальної міської лікарні» – оголошено тендер 18.07.2017 року.
  • по 10 об’єктах ведуться роботи.

Касові видатки станом на 24.07.2017р. -2097,036 тис.грн., з них 639,947 – обласний бюджет.

Відповідно до розпорядження КМУ від 12 липня 2017 року №461-р    три проекти Турківської РДА пройшли конкурсний відбір на фінансування за рахунок коштів ДФРР.

Виділено кошти на:

  • Будівництво Н.Яблунської ЗОШ І-ІІІ ст. – 4000,0 тис.грн. та 500,0 тис.грн. співфінансування з обласного бюджету розвитку. На об’єкті розпочато роботи. Підрядник – ТзОВ «Вест білдінг груп» , замовник – УКБ ОДА.
  • Будівництво ЗЩШ І-ІІІ ст. в с.Дибохора – 1000,0 тис.грн. та 6000,0 тис.грн. співфінансування з обласного бюджету розвитку. Замовник – КП «Технічний нагляд» ЛОР.
  • Реконструкція приміщення Лосинецької ЗОШ І-ІІ ст. – 2300,0 тис.грн. та 260,0 тис.грн. співфінансування з бюджету розвитку обласного бюджету.

З бюджету розвитку обласного бюджету передбачено кошти на реконструкцію навчального корпусу Лімнянського НВК  – 1140,0 тис.грн.

В рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик» передбачається будівництво двох майданчиків із тренажерним обладнанням в селах Карпатське та Ластівка Турківського району вартістю по 50,0 тис.грн. кожен, та одного спортивного майданчика зі штучним покриттям вартістю 500,0 тис.грн.. Реалізація цих проектів у районі дозволить створити сучасну спортивну інфраструктуру для розвитку спорту, додатково залучити до занять фізичною культурою та спортом молодь.

На виконання заходів обласної цільової програми розвитку лісового господарства Львівської області використано 531,1 тис.грн., в т.ч.

  • для створення лісових культур ДП «Боринське лісове господарство» – 195,0 тис.грн., ДП «Турківське лісове господарство» – 80,0 тис.грн., Турківське ДЛГП  – 40,9 тис.грн.
  • для вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення ДП «Боринське лісове господарство» – 205,0 тис.грн., Турківське ДЛГП – 10,2 тис.грн.

В рамках обласної програми освітлення населених пунктів передбачено 437,7 тис.грн. на реконструкцію мереж вуличного освітлення Боринської селищної ради, в т.ч. 307,7 тис.грн. кошти обласного бюджету. Станом на 25.07.2017 року роботи не розпочато.

 Енергозбереження

З метою підтримки населення району у впровадженні енергоефективних заходів реалізується Програма енергозбереження для населення. Станом на 01.07.2016 року надано 62 кредити на суму 1,3 млн.грн.

Ремонт доріг

Цього року збільшили в рази темпи ремонтних робіт і зараз на дорогах району кожного дня працює близько сотні одиниць техніки. Зокрема роботи проводяться, на таких ділянках: 1. Розлуч-Турка підрядна організація ОНУР стелить другий шар асфальту, влаштовує обочини, копає кювети; 2. Бориня-Ужоцький перевал – встановлюють бетонні водовідливи; 3. Бориня-Мохнате робота проводиться на кількох ділянках: в с.В.Висоцьке та с.Комарники влаштування асфальту, в с.Н.Висоцьке – влаштування бетонної основи. Бетонну основу завершать влаштовувати на автодорозі Бориня-Мохнате до 30 липня. 4.На автодорогах в селах Шандровець, Боберка, Яворів, Верхнє, Присліп, Д.Дубовий, Верхнє Висоцьке-Гусне, Верхнє-Верхній Турів, Турка- Лопушанка, Турка-Ільник, Завадівка-Ільник здійснюється копання кюветів, грейдерування дорожнього полотна та завезення щебеню на аварійні ділянки; 5. Турка (Горішня Турка)-Каплунівка – влаштування промоїн методом просочування. Найближчим часом ще запланований ремонт доріг: Комарниках (дорога на Зворець), Либохора, Ластівка, Мохнате-Красне, Турка – Н.Яблунька – підсипка гравієм і грейдерування;

Ринок праці.

Станом на 01.07.2017 року на обліку перебувало  541 безробітний. Упродовж січня – червня активними заходами сприяння зайнятості охоплено 192 особи,  а саме: працевлаштовано 459 осіб, з них 192 безробітних, взяли участь у громадських роботах 178 осіб, охоплено професійним навчанням 89 особи. Працевлаштовано 6    осіб з числа соціально-незахищених громадян на нові робочі місця із здійсненням компенсації роботодавцям єдиного внеску.

         Кількість найманих працівників станом на 01.07.2017 року склала 4939 осіб, що більше показника станом на 01.01.2017 року на 52 особи.  Протягом  січня-червня залучено 177 найманих працівників.     Кількість СПД станом на 01.07.2017 року склала 1640 одиниць. В тому числі діє  1230 ФОП, що на 80 одиниць більше показника на початок року.

Допорогові закупівлі

Протягом І півріччя 2017 року розпорядниками бюджетних коштів проведено 55 допорогових закупівель  загальною вартістю 3249,6 тис.грн. Загальна сума економії складає 313,1 тис.грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*