На колегії Держгеокадастру розглянули забезпечення земельними ділянками учасників АТО

У п’ятницю, 20 квітня, в приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Участь у засіданні колегії взяв в. о. голови Держгеокадастру Олександр Колотілін, який представив колективу та громадськості новопризначеного начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Петришина. З 2015 року до цього часу Андрій Петришин працював на посаді начальника управління землеустрою та охорони земель Головного управління.

Під час засідання колегії учасники розглянули питання про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2017 рік, зокрема особливу увагу приділили питанням забезпечення військовослужбовців – учасників АТО земельними ділянками, резервування нових масивів для подальшої передачі захисникам державної незалежності у власність. Також розглянули питання роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель та передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) територіальним громадам Львівщини.

Окрім того, присутні порушили питання основних завдань служби на найближчий період. Зокрема, щодо передачі земель територіальним громадам для сприяння проведенню децентралізації, здійснення ефективного контролю за використанням та охороною земель, побудови бази геопросторових даних, надання сервісів онлайн.

По кожному з розглянутих питань учасники колегії ухвалили рішення, спрямовані на виконання поставлених державою завдань.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*