На капітальне будівництво соціально-культурних об`єктів виділили 55 мільйонів гривень

На виконання програми капітального будівництва спрямували 55110,9 тис грн. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 5 червня, депутати обласної ради під час засідання чергової сесії.

Сьогодні, 5 червня, на засіданні сесії Львівської обласної ради розглянули питання внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік  “Програма капітального будівництва об`єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету”.

Кошти із бюджету розвитку скерують на капітальне будівництво соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Найбільше об’єктів в галузі освіти – 18 об’єктів на суму 26,0 млн грн; культури – 15 об’єктів на суму 6,7 млн грн та ЖКГ – 14 об’єктів на суму 4,3 млн грн. Завдяки цим коштам 28 об’єктів на суму 13,9 млн грн вдасться завершити в поточному році; 9 об’єктів на суму 21,3 млн грн – забезпечення співфінансування проектів ДФРР та збільшення їх будівельної готовності.

Зокрема, йдеться про реконструкції Народного дому у с.Вербляни Буського району Львівської області, амбулаторії сімейної медицини у с.Суховоля Бродівського району вуличного освітлення в селі Крехів Жовківського району, спорудження пам’ятника героям ЗУНР та УГА, реставрація експозиційних залів музею історії релігії на пл.Музейній,1 у м.Львові, будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  в с.Либохора Турківського району Львівської області, добудова 12 класних приміщень школи в с.Черниця Миколаївського району тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*