На Грибовицькому сміттєзвалищі цілодобово працюватимуть рятувальники

У понеділок, 30 травня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Причиною цьому стала ліквідація наслідків пожежі, яка виникла 29 травня, та подальшого зсуву сміття на території сміттєзвалища в с. Збиранка Жовківського району.

У результаті засідання було утворено оперативний штаб, котрий координуватиме роботу із ліквідації наслідків та визначено основні завдання щодо організації аварійно-рятувальних робіт. Також на місці події розгорнуто польовий табір та пересувний медпункт, організовано підвіз води. Виділено й необхідну кількість інженерної техніки та пального.

Про це розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук. Він також додав, що учасники аварійно-рятувальної операції працюватимуть цілодобово.

Нагадаємо, що 29 травня сталося загоряння сміттєзвалища твердих побутових відходів ЛКП “Збиранка”, що у с. Збиранка Жовківського району. Під час гасіння пожежі відбувся зсув сміття, внаслідок якого під завалами опинились троє працівників Управління ДСНС у Львівській області. Їх пошуки тривають дотепер.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*