НА ГОРІ МАКІВКА ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ТА ЕКСПЕРТИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

IMG 5454makivka

В п’ятницю, 9 вересня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський,  члени Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», експерти з Києва  на горі Маківка, що на Сколівщині, обговорювали питання децентралізації. Зокрема, йшлося про внесені зміни до перспективного плану об’єднання територіальних громад Львівщини.

«Обласна рада на найближчих засіданнях розглядатиме проект перспективного плану, який буде максимально збалансований  і максимально враховуватиме інтереси всіх територіальних громад. Те, що ми можемо зробити – ми мусимо зробити», – зазначив Олександр Ганущин.

Тим часом, експерт з питань територіальної організації влади Юрій Ганущак  наголосив: «На зустрічі ми обговорювали внесення змін до перспективного плану, який ухвалили в депутати ще торік.  Проект перспективного плану, який представили нам цьогоріч, є набагато кращий. Громади, які там представлені – мають перспективу».

Джерело: сайт Львівської облради

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*