На габаритно-вагові комплекси з обласного бюджету виділили 500 тис грн

У вівторок, 13 вересня, під час сесії облради, депутати ухвалили зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2016 рік”. За ці зміни, які розробили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, проголосували 66 обранців. Відтак 500 тисяч грн з обласного бюджету спрямують на мобільні габаритно-вагові комплекси (ГВК).

За словами в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романа Кокотайла, 340 тисяч грн спрямують на закупівлю трьох вагових пересувних комплексів, які працюватимуть на території області. Ще 160 тисяч грн – на облаштування відповідних місць та їх роботи.

“Ці вагові комплекси працюватимуть на дорогах із найбільшою інтенсивністю руху габаритного транспорту. Це, зокрема, автошляхи державного значення Київ-Чоп, Львів-Рава-Руська, Львів-Тернопіль, Львів-Радехів-Луцьк та інші, – зазначив Роман Кокотайло. – Місце дислокації ГВК постійно змінюватимуть. Таким чином це не дасть можливості перевізникам обмінюватися інформацією і планувати маршрути в обхід вагових комплексів”.

Також, як розповів в.о. директора департаменту, вже незабаром оголосять тендер на закупівлю цих комплексів у системі Prozorro. Пропозиції очікують як від місцевих, так і від всеукраїнських виробників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*