На форумі «Жінка в науці» представили сфери діяльності важливі для державотворення через наукові здобутки жінок

Наукове товариство ім. Шевченка провели форум «Жінка в науці» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства.

Основна мета якого популяризація українознавчих, природознавчих та інших досягнень українських жінок-науковиць, які утверджують духовну та матеріальну культуру через усвідомлення ролі жінки в сучасному українському суспільстві.

Як зазначають організатори форуму: «Оскільки наука та її продукти є далекі від реалізації тому необхідним є проводити просвітницьку діяльність з метою розвитку вміння освітньої та професійної гнучкості, вміння знаходити точки порозумінням з бізнесом, спроможності жінок генерувати ідеї та ресурси, а як результати виявляти потреби та запропонувати продукт або послугу. Ми хотіли привернути увагу суспільства через комунікацію та ЗМІ до діяльності жінок в науці, представити сфери діяльності важливі для державотворення через наукові здобутки жінок. А основне популяризувати наукову діяльність серед підлітків та молоді як перспективної професійної самореалізації».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*